0
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Zakres cen
PLN - PLNPOKAŻ
Producent
Wysokość
- cmPOKAŻ
Średnica
WYCZYŚĆ

Lampy dziecięce

Lampy dla dzieci to prawdziwa ozdoba pokoju Twojej pociechy. Dostępne w wielu kolorach, w formie lamp wiszących, stojących, nocnych, z wizerunkiem postaci z bajek uwiebianych przez dziecko ozdobią pokój każdego malucha i uczynią go bajkowym, kolorowym i interesującym.

Lampy do pokoju dzieci prezentowane przez nas są to produkty uznanych producentów, którzy świadomie stosują bezpieczne materiały oraz rozwiązania. Często są to oprawy z tworzywa na energooszczędne źródła światła, które nie wytwarzają temperatury i nie zawierają małych elementów. Lampy dziecięce są skonstruowane tak, aby zapewnić równomierne rozproszone światło, które dla małych dzieci nie może być zbyt silne, a większym musi zapewnić swobodną zabawę.

Lampy dla dzieci - nasze wskazówki:

  • włączniki światła w pokoju dziecinnym powinnien znajdować się w zasięgu łóżka dziecka, aby mogło łatwo włączyć światło w środku nocy, gdy chce iść do toalety. Innym rozwiązaniem tutaj może być lampka nocna na półce z włącznikiem na kablu. 
  • jaskrawe światło może przeszkadzać dziecku podczas snu, dlatego zalecamy Państwu zastosowanie w pokoju dziecka łagodnego, ciepłego światła lub kilku jego źródeł. 
  • oprawy dla dzieci muszą być wykonane z bezpiecznych materiałów, pozbawione małych elementów i z nietoksycznych materiałów. 
Zwiń tekst
Sortuj według:  
Wyników na stronie:  
FILTRY

Lista producentów

Płatności obsługuje:
PayU

BestSeller – oprogramowanie sklepu internetowego  |  Realizacja sklepu internetowego - Netplozja